Masaż - Ach Studio Gdynia
Sprawdź naszą ofertę !
eng-flag
pl-flag
Odwiedź nas
ul. Świętojańska 3/3
Gdynia
Godziny pracy
Pon-Pt: 8:00-20:00
Sob: 8:00 - 17:00
Masaż w gabinecie Ach Studio Gdynia
Dbałość o szczegóły i pełen relaks w naszym gabinecie
Masaż Kobido w Ach Studio Gdynia

Zanurz się w oazie relaksu i odprężenia w naszym luksusowym studiu masażu. Nasza misja to dostarczenie Ci niezapomnianych doświadczeń, które przywrócą harmonię Twojemu ciału i umysłowi.

Nasi wykwalifikowani terapeuci masażu są mistrzami w swoim fachu i posiadają głęboką wiedzę o różnych technikach masażu. Z przyjemnością dostosujemy nasze usługi do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji, aby zapewnić Ci spersonalizowane doświadczenie.

Rozpocznij podróż do głębokiego odprężenia za pomocą naszego masażu klasycznego lub relaksacyjnego. Nasze biegłe dłonie zastosują precyzyjne ruchy i odpowiednie naciski, aby złagodzić napięcia mięśniowe, redukując stres i przywracając Twoje ciało do stanu równowagi.

Jeśli szukasz czegoś bardziej intensywnego, polecamy nasz masaż leczniczy. Wykorzystując techniki głębokiego ucisku, terapeuci dotrą do głębokich warstw mięśni, eliminując napięcia i przywracając elastyczność. Ten masaż jest doskonały dla osób, które potrzebują uwolnienia od chronicznych dolegliwości mięśniowych.

Zarezerwuj już dzisiaj swoją sesję masażu i daj swojemu ciału zasłużony relaks i rewitalizację. Twój umysł i ciało będą Ci wdzięczne za tę wyjątkową opiekę

W naszym gabinecie wykonujemy różne rodzaje masażu:

  • Masaż klasyczny
  • Masaż relaksacyjny
  • Masaż limfatyczny / przeciwobrzękowy
  • Masaż pleców i karku
  • Masaż Kobido

Przed wizytą :

Należy się przygotować na rozebranie do bielizny. Zapoznaj się także z przeciwwskazaniami do masażu i upewnij się, że nie posiadasz żadnego z nich.

Przeciwwskazania do masażu :

  • Gorączka lub czynna infekcja, tętniaki, żylaki, stany zapalne żył ,bolesne menstruacje, nieleczone nadciśnienie ,tendencje do powstawania krwiaków, Przebyte w krótkim czasie zawały serca ,padaczka czynna choroba nowotworowa, bolesne zmiany skórne

Umów się na masaż już dziś !

Jak zacząć? (3 kroki)

Umów się na wizytę już dziś.

Określ swoje potrzeby i moc masażu.

Zrelaksuj się i wyjdź bez bólu.