Nazywam się Agata Wójcik. Jestem nauczycielką metody pilates z certyfikatem amerykańskiej szkoły Peak Pilates.

Nieustannie pogłębiam moją wiedzę i doświadczenie biorąc udział w szkoleniach i warsztatach z zakresu pilatesu, a także prowadząc liczne zajęcia grupowe i indywidualne, zarówno w studio jak i online.

Jako instruktor, z pasją, entuzjazmem i zaangażowaniem podchodzę do prowadzenia zajęć, a każdego klienta traktuję indywidualnie. Gdy poznałam pilates klasyczny zakochałam się w tej metodzie ruchu.

Biorąc pod uwagę, że oprócz pilatesu, zajmuję się również programowaniem aplikacji, był to dla mnie strzał w dziesiątkę! Pilates łączy w sobie logikę i porządek, uczy spokoju i skupienia, wymaga od ćwiczącego koncentracji i kontroli w każdym, nawet najmniejszym ruchu, a od nauczyciela tej metody – analitycznego myślenia i spostrzegawczości.

W dodatku regularne treningi przynoszą niesamowite rezultaty! Dlatego pilates jest czymś w czym doskonale się odnalazłam, a moja pasja do niego stale rośnie.

Ukończone szkolenia :

  • Szkolenie „Pilates w Wadach postawy i schorzeniach kręgosłupa” – część 1 i 2 (na macie i sprzętach) u Magdaleny Nowak, 2022
  • Warsztat „Pilates Chair” u Karoliny Libelt, 2022
  • Wewnętrzny warsztat „Metodyka zajęć pilates” u Adrianny Chruściel, 2021, 2022
  • Kurs Pilates: Mata, Reformer, Cadillac, Pilates Chair, Ladder Barrel, Baby Arc u Aleksandry Czapiewskiej (2020-2021)
  • Warsztat Magic Circle u Karoliny Libelt (2020) – Peak Pilates Basic Mat I u Karoliny Libelt (2020)
  • Warsztat Pilates Fundamentals u Karoliny Libelt (2020)